Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Svet Hera

 

História

 

Hera je tradičná značka, ktorá je už 90 rokov symbolom poctivého pečenia. Jej prvá kapitola sa začína písať roku 1928 v predvojnovom Československu. Tukový priemysel v tom čase úspešne expandoval. Inovácie výrobných technológií priniesli zlepšenie kvality rastlinných tukov a zároveň zníženie ich ceny, čo zaistilo možnosť nákupu tuku širokým vrstvám obyvateľov. Vďaka dlhodobej vernosti svojich zákazníkov tak históriu značky Hera neprerušila svetová vojna, obdobie znárodňovania ani porevolučné zmeny spojené so zánikom mnohých tradičných výrobkov. Rastlinný tuk Hera dodnes zostáva verným pomocníkom každého, kto pečie s radosťou. Vrátane vás.

Hera produkty

Hera

Hera je tu pre vás v dvoch variantoch. Klasická Hera je vynikajúca na akékoľvek pečenie. Obsahuje 70 % tuku. Je možné s ňou ľahko pracovať ihneď po vytiahnutí z chladničky a zaručuje krásne vláčne cesto.

Máslová

Mladším variantom je Hera maslová príchuť. Obsahuje 70 % tuku. Popri klasickom pečení ju môžete použiť aj do krémov, krémových dezertov a tort. Ľahko sa vyšľaháva, nezráža sa a maslová príchuť dodá vašim dobrotám príjemnú arómu.

Prevodník jednotiek

Neviete, koľko dekagramov je lyžica alebo aké množstvo obsahuje napríklad jeden hrnček? Využite náš prevodník jednotiek.

Slovníček pojmov

Ak nerozumiete niektorým kuchárskym pojmom, náš slovníček vám ich vysvetlí.